Autor: RiMr
 
F3KeePe nemusí sloužit pouze ke čtení a zápisu FW do vysílače T9x, ale i k velmi uživatelsky pohodlné editaci EEPROM a testování nastavení našich modelů určených pro OpenSource firmware Er9x.
 
Ať už máte ve svém vysílači kabel s konektorem a příslušný USB ISP programátor nebo ne, myslím že za vyzkoušení by to mohlo stát! Pomocí funkcí vestavěných v eePe se úroveň počítačově jenom trošičku gramotnějších uživatelů Er9x může posunout na mnohem vyšší úroveň.

Není to nic co byste MUSELI používat, ale pokud zvládnete v počítači otevřít a uložit soubor, pak jste způsobilí si třeba jen vyzkoušet programování modelů nesvázané obvyklými konvencemi! Maličký ale šikovný prográmek eePe stáhnete zde:  
EEPE EEPROM EDITOR FOR ER9X  
a skutečně k jeho otestování nepotřebujete nic dalšího. Ani T9x :)  
 
Ve videu říkám, že zatím nevím o jiném typu vysílače, který umožňuje v počítači plnohodnotné nastavení parametrů modelu, jeho mixů, základní otestování, následné přenesení do vysílače a konečné doladění mixů a hodnot už ve vysílači s "připojeným" modelem. Skutečně o jiné takové alternativě u zavedených výrobců nevím, pokud budu upozorněn že jiný takový systém existuje, rád to zde v doprovodném textu doplním.
 
 
 
Poznámka k videu: pokud používáte Internet Explorer a místo videa vidíte pouze rámeček s křížkem v rohu nahoře, máte zastaralý Flash v IE, aktuální si stáhnete (pak nainstalujte a restartujte prohlížeč) na oficiálních stránkách Adobe
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL
nebo použijte jiný prohlížeč jako Firefox, Operu, Chrome, Safari...

 
 
(Pozn.:
Prosím, abyste případné připomínky a dotazy psali do komentářů pod tímto článkem, ať to máme hezky u sebe a můžeme případné otazníky řešit přímo u příslušného článku. Děkuji!)


Comment can be posted only by logged users.