Autor: RiMr
 
Companion9x - Model Wizard Tak jako naprostá většina z nás pro nahrání ER9x do vysílače Turnigy T9x nebo FlySky TH9x používala aplikaci eePe, tak asi naprostá většina z nás bude pro práci s firmwarem Open9x používat aplikaci Companion9x. Ta je skutečně "vymazlená" a jak čas plyne, je verzi od verze lepší a lepší.  
 
Ve videu níže jsem se pokusil o základní popis toho, jak Companion9x získat a jaké funkce nabízí. Nejde o vyčerpávající instruktáž, spíš o takové "nakopnutí", ať to s Open9x a s Companion9x už konečně taky zkusíte :)  
 
Hardwarové náležitosti, to znamená datový kabel, programátor a případné úpravy rádia pro audio mod, haptic mod, voice mod, pro telemetrii na displeji jak od FrSky nebo od JETI jsou naprosto stejné jako pro ER9x a není se tedy čeho bát.  
 
Stačí jen zapnout počítač, nainstalovat Companion9x, připojit programátor, k němu rádio a hurá na to! :)  
 
Poznámka k videu: pokud používáte Internet Explorer a místo videa vidíte pouze rámeček s křížkem v rohu nahoře, máte zastaralý Flash v IE, aktuální si stáhnete (pak nainstalujte a restartujte prohlížeč) na oficiálních stránkách Adobe
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL
nebo použijte jiný prohlížeč jako Firefox, Operu, Chrome, Safari...

 
 
(Pozn.:
Prosím, abyste případné připomínky a dotazy psali do komentářů pod tímto článkem, ať to máme hezky u sebe a můžeme případné otazníky řešit přímo u příslušného článku. Děkuji!)


Comment can be posted only by logged users.