Model došel z Číny po dlouuuuuhém čekání, zaviněném z části asijským Novým rokem a z části řeckým pojetím (placených) služeb na našich poštách a celnicích.  
 
Model jsem vybalil a natočil video s představením jednotlivých částí, ale hlavně zjištěných nedotažeností této stavebnice.  
 
Největší "trauma" jsem utrpěl vinou nefunkčního uhlíkového překrytu kabiny, který je napružený jak kdyby měl letět do vesmíru... Snad to půjde teplem povolit...  
 
Další podstatnou vadou na kráse je počet odskočení folie od balzového potahu křídla. Z toho si hlavu nedělám a přičítám to dlouhému cestování s bůhvíjakými rozdíly teplot. Když jsem obdržel TopFlite warbirda z USA, byl zbublinovatělý ještě víc. Toto půjde snadno opravit pomocí žehličky. Stejně uvažuju o tom, že po odříznutí klapek (abych měl 4servovou kofiguraci křídla, teď má model jen křidélka) celé křídlo přetáhnu.  
 
Víc mi dělá starost to, jestli výchylka křidélek směrem dolů je dostatečná. Ale má jít o poměrně rychlý model, tak doufám že výchylka bude dostatečná.  
 
No a teď už to slíbené video s obsahem krabice.  
 
 
Poznámka k videu: pokud používáte Internet Explorer a místo videa vidíte pouze rámeček s křížkem v rohu nahoře, máte zastaralý Flash v IE, aktuální si stáhnete (pak nainstalujte a restartujte prohlížeč) na oficiálních stránkách Adobe
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL
nebo použijte jiný prohlížeč jako Firefox, Operu, Chrome, Safari... Minimálně za zkoušku to stojí. Já osobně jsem před časem po letech přešel z Firefoxu na Google Chrome a nemůžu si ho vynachválit :)

 

 
(Pozn.:
Prosím, abyste případné připomínky a dotazy psali do komentářů pod tímto článkem, ať to máme hezky u sebe a můžeme případné otazníky řešit přímo u příslušného článku. Děkuji!)


Comment can be posted only by logged users.