Keda-motor in Eeasystar II EasyStar s motorem Keda ThumRun 2826/22 létá podle mého názoru zcela dostatečně pro výcvik RC pilota a má dost energie i na nějaké to občasné zabláznění.  
 
Podle mého názoru jde o výborný motor ve své kategorii. Nalétal jsem s ním několik hodin a to jak stylem "nahoru a plachtíme" tak stylem "uáááá, jdeme dělat blbosti" kdy motor jede většinu času v horní polovině rozsahu otáček.  
 
Je tak dobrý, až je mi ho jen na cvičný model trochu líto :)  
 
Udělali jsme s Johankou takový sestřih z jedné soboty, kdy jsem byl na louce s EasyStarem jak dopoledne, tak i pozdě odpoledne. A kdy létal EasyStar s tímto motorem. (a připomínám, že ještě jeden tento skvělý motor mám k dispozici za pětistovku :) )  
 
 
 
 
Poznámka k videu: pokud používáte Internet Explorer a místo videa vidíte pouze rámeček s křížkem v rohu nahoře, máte zastaralý Flash v IE, aktuální si stáhnete (pak nainstalujte a restartujte prohlížeč) na oficiálních stránkách Adobe
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL
nebo použijte jiný prohlížeč jako Firefox, Operu, Chrome, Safari... Minimálně za zkoušku to stojí. Já osobně jsem před časem po letech přešel z Firefoxu na Google Chrome a nemůžu si ho vynachválit :)

 

 
(Pozn.:
Prosím, abyste případné připomínky a dotazy psali do komentářů pod tímto článkem, ať to máme hezky u sebe a můžeme případné otazníky řešit přímo u příslušného článku. Děkuji!)


Comment can be posted only by logged users.