Floater-Jet už je známý pták našich polí a luk. I já jsem jich několik odchoval, pro začínající milovníky dravého ptactva... Dlužno podotknout, že některým by vyhovovala spíše obrněná želva :)
Hlavně pro tyto začínající piloty Floatery hned po vybalení z krabice trošku "dodělávám", abych zvýšil jejich šanci na přežití a šanci začátečníků s tím nepraštit po první trochu větší ráně.
V následujícím sledu obrázků se můžete podívat jak to dělám, některé věci jsem si tak nějak vymyslel, některé jsem převzal, ostatně, v popiscích pod obrázky je vše popsáno.
Tento návod je starý asi rok a na základě některých dodatečných zkušeností jak mých tak zkušeností jiných modelářů, jsem ho trochu updatoval.  
 
Obrázky se vám zobrazí kliknutím na miniaturu níže, listovat můžete šipkami po stranách. Opustit galerii můžete kliknutím stranou mimo obrázek, nebo stiskem klávesy Esc, nebo to celé můžete ovládat pomocí tlačítek nahoře.
Ať vám chutná :)  
 
{sfx album='5469247702462353857'}  
 
A už teď se můžete těšit na úpravy verze 2, tentokrát se zaměřením na odlehčení Floatera pro klidnější létání, se slabším motorem a vůbec trošku nějak "ozvláštněného" :)


Comment can be posted only by logged users.