Tak jak uvádím ve videu. Model je krásně vymyšlený, výborně odstříknutý do forem, ale potom se asi někdo lekl, že by to mohlo být perfektní, tak tam naštěstí zařídil pár kazítek...  
 
Ještě že tak. Už jsem se bál, že je promyšlenost a dokonalost Multiplexu, Graupneru a podobných "našich" značek v ohrožení. 
Není tomu tak. 
 
 
Ale aby nedošlo k mylnému dojmu. EPO Tiger Moth se mi MOC líbí a ty snadno odstranitelné mouchy které má, by neměly odradit případného zájemce o koupi.  
 
A koupit ho můžete zde: EPO TIGER MOTH 91cm

 
 
V následujícím videu se můžete podívat, co obsahuje krabice s letadlem. A za pár dní očekávejte video ze záletu, protože já se už nemůžu dočkat, až bude Tiger Moth tam kde patří, tedy ve vzduchu!  
 
Poznámka k videu: pokud používáte Internet Explorer a místo videa vidíte pouze rámeček s křížkem v rohu nahoře, máte zastaralý Flash v IE, aktuální si stáhnete (pak nainstalujte a restartujte prohlížeč) na oficiálních stránkách Adobe
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL
nebo použijte jiný prohlížeč jako Firefox, Operu, Chrome, Safari... Minimálně za zkoušku to stojí. Já osobně jsem před časem po letech přešel z Firefoxu na Google Chrome a nemůžu si ho vynachválit :)

 

 
(Pozn.:
Prosím, abyste případné připomínky a dotazy psali do komentářů pod tímto článkem, ať to máme hezky u sebe a můžeme případné otazníky řešit přímo u příslušného článku. Děkuji!)


Comment can be posted only by logged users.