2S pohon nebyl špatný... Byl funkční, ale po jedné srážce ve vzduchu, kdy jsem přišel o jeden pracně zhotovený vrtulový list a kdy se mi nedařilo uspokojivě vyrobit nové, jsem zvolil jinou cestu...  
 
Nechal jsem stejný motor, který ač je určen pro 2S napájení, hravě zvládne i 3S, pokud zvolíme dostatečně malou vrtuli. Což originální listy k použitému kuželu splňují. S touto vrtulí bere motor do 3A, a accu (360mAh 3S) tak není příliš zatěžován, reg (Plush 10A) už vůbec ne. Energie stačí na 6-8 "výtahů" do výšky, kde je Kanárek ještě dobře viditelný. Celkem se takto dají zvládnout běžně asi 25-35 minutové lety, pokud nefunguje termika která samozřejmě dokáže tento čas posunout oběma směry. Takže finální osazení je toto:  
 

Model Canary


Motor Hextronic 16g


Regulátor Plush 10A


Akumulátor 360mAh 3S


5g serva HXT500


Vrtule Graupner

 
 
 

No a takto mohu Kanárka s klidným srdcem prodat (s tím 2S pohonem jsem přes několik zájemců prodej nakonec neprovedl) a udělat místo na další "projekt" :)  

Poznámka k videu: pokud používáte Internet Explorer a místo videa vidíte pouze rámeček s křížkem v rohu nahoře, máte zastaralý Flash v IE, aktuální si stáhnete (pak nainstalujte a restartujte prohlížeč) na oficiálních stránkách Adobe
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL
nebo použijte jiný prohlížeč jako Firefox, Operu, Chrome, Safari...

 
(Pozn.:
Prosím, abyste případné připomínky a dotazy psali do komentářů pod tímto článkem, ať to máme hezky u sebe a můžeme případné otazníky řešit přímo u příslušného článku. Děkuji!)


Comment can be posted only by logged users.