Welcome to the website which is dedicated not only to RC models! Relax of the everyday cares and bustle.

Modellers each other...

1

Topical (video) information

you can find on my YouTube videochannel. Sometimes it takes a while before you get videos on these pages. But on YouTube everything is immediately.
 

Videochannel here

2

Turnigy T9x
 

Angel or Devil? What can we expect by this cheap transmitter? Is it unusable or is it a good choice for some modelers? That is the question ...
 

Learn more

3

Sign up
 

And start to write and to add your comments under articles.
Do you want to sign up?
 

Continue

V tomto prvním videjku se podíváme na to, co na nás z krabice vybafne.  
 
Model je skutečně hustokrutopřísně a perfektně zabalený!!! Před natáčením jsem to půl hodiny jen vybaloval z mraků bublinkové fólie.  
Je to jeden z těch modelů, které vás těší už při rozbalování - krásná krabice, pečlivě zabalený obsah, nic poškozeného, a uvnitř tajnosnubně pomrkávající drobotina v plastikových pytlíčcích :)  
 
Tož co je teda v tej škatuli? Koukněte na toto video a uvidíte.  
 
 
Poznámka k videu: pokud používáte Internet Explorer a místo videa vidíte pouze rámeček s křížkem v rohu nahoře, máte zastaralý Flash v IE, aktuální si stáhnete (pak nainstalujte a restartujte prohlížeč) na oficiálních stránkách Adobe
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL
nebo použijte jiný prohlížeč jako Firefox, Operu, Chrome, Safari... Minimálně za zkoušku to stojí. Já osobně jsem před časem po letech přešel z Firefoxu na Google Chrome a nemůžu si ho vynachválit :)

 

 
(Pozn.:
Prosím, abyste případné připomínky a dotazy psali do komentářů pod tímto článkem, ať to máme hezky u sebe a můžeme případné otazníky řešit přímo u příslušného článku. Děkuji!)


Comment can be posted only by logged users.

Donate the development site

Thank you for your support.

Amount:

Friendly websites

RC Studio - vysílačky